Управління заявками та контрактами малої приватизації


Для багатьох компаній запорукою нового бізнесу та розширення є проведення конкурентних торгів за державними чи приватними контрактами.

У найпростішій формі цей процес передбачає заповнення анкет перед кваліфікацією (PQQ) та запрошення на тендер (ITT) – документів, спеціально створених для виключення компаній та пошуку найкращого учасника.

Деякі компанії вирішують найняти команду заявок на повний робочий день або автора заявок, щоб заповнити документи, тоді як інші можуть використовувати інших співробітників, таких як команда з продажу (практика, яка має свої недоліки), або просто віддають процес на аутсорсинг.

Оскільки оформлення подань вимагає часу та ресурсів, важливо подати заявку найвищої якості, щоб компанія мала найкращі шанси на успіх. Один із способів поліпшити шанси на успіх – це ефективне управління заявками та контрактами.

Що таке управління заявками?

Управління заявками – це процес, за допомогою якого здійснюється управління завершенням PQQ та ITT. Це все – від забезпечення відповідності до відповіді на запитання.

Процес починається ще до виходу потенційного контракту. Менеджер торгів буде підготувати підтверджуючі документи, зразки відповідей та тематичні дослідження попередніх контрактів. Їх можна придбати на робочому місці та забезпечити якість, щоб гарантувати найвищу можливу ставку.

Після випуску PQQ або ITT менеджер торгів буде оцінювати відповідність компанії та розпочинати збір усієї необхідної інформації для відповіді на запитання. Після цього подання може бути завершено.

Однак на цьому процес не закінчується. Ефективний менеджер торгів буде стежити за заявкою та, незалежно від результату, вимагатиме зворотного зв’язку, щоб покращити подання в майбутньому. Детальніше про це дізнатися можна на сайті www.uub.com.ua/prozorro/sale/mala-privatizaciya.

Застосування управління ставками до бізнесу

Менеджер торгів не є сумісництвом. Для кращого шансу на успіх бізнесу слід дослідити, використовуючи менеджера заявок на повний робочий день, або передати весь процес у консультацію з написання заявок.

Використання менеджера торгів означає, що можна бути впевнені у якості своїх подань. Це також означає, що інші співробітники, які, можливо, вже складали заявки, не відволікаються від своїх повсякденних обов’язків. Це одночасно покращує якість і дозволяє бізнесу продовжувати безперебійно працювати.